Kralj promašaja

Otkako je stigao u Englesku, VAR mu je poništio 16 golova: Danas je napokon zabio

Chelsea je slavio protiv Southamptona i tako skočio na prvo mjesto Premierlige.

Chelsea je upisao pobjedu na domaćem terenu protiv Southamptona u 7. kolu engleske Premierlige, slavili su s uvjerljivih 3:1 i tako skočili na prvo mjesto prvenstvene ljestvice.

Bluesi su poveli već u 9. minuti susreta, precizan je bio Chalobah, a u 41. minuti njemački napadač Timo Werner zabija za 2:0. Bio je to njegov prvi pogodak nakon pet i pol mjeseci, ali isti je poništen nakon intervencije VAR-a.

To mu je bio već 16. pogodak koji mu je VAR poništio, otkako je stigao u redove londonske momčadi iz RB Leipziga.

Poništeni pogodak Wernera možete vidjeti OVDJE.

U drugom poluvremenu Southampton je stigao do izjednačenja nakon jedanaesterca, a precizan je bio Ward Prowse. U 84. minuti Werner nakon zabija za 2:1, a pet minuta kasnije Chilwell zabija za konačnih 3:1.

Pogodak Time Wernera možete vidjeti OVDJE.

Mateo Kovačić je igrao za londonsku momčad do 74. minute.

gol expired Frustrirani Ronaldo odjurio u svlačionicu: Mrmljao je sebi u bradu i ponavljao jednu riječ divider

U preostalim utakmicama koje su igrane u subotu Leeds je pobijedio kod kuće Watford pogotkom Diega Llorentea u 18. minuti.

Burneley i Norwich su odigrali neriješeno bez pogodaka, a Wolverhamtpon je sa 2:1 kod kuće slavio protiv Newcastlea. Junak utakmice bio je Hwang Hee-Chan koji je bio strijelac u 20. i 58. minuti. Jedini pogodak za Newcastle u 41. minuti postigao je Hendrick

Chelsea je sada prvi sa 16 bodova, a drugi je Liverpool koji ima dva boda manje ali i utakmicu manje. Treći je s također 14 bodova Manchester United koji je danas odigrao 1:1 kod kuće protiv Evertona.

Posljednji subotnji susret odigrali su Brighton i Arsenal, utakmica je završila bez pogodaka.

Veći dio utakmice Brighton je bio bolji, imao je veći posjed lopte i više prilika, no nije uspio realizirati ni jednu. Arsenal je najbliže pogotku bio u prvom poluvremenu kada je Pierre-Emerick Aubameyang pucao glavom prema golu Brightona, ali bezuspješno.

Nakon ovog remija Arsenal je na devetom mjestu na ljestvici sa 10 bodova, dok je Brighton peti sa 14 bodova.