Kakva drama

Tottenham nokautiran u sudačkoj nadoknadi: Vodili do treće do 91. minute i izgubili!?

Tottenham je poveo već u trećoj minuti golom Brennana Johnsona te je vodio sve do 91. minute.

Wolverhampton - Tottenham (Foto: Afp)

U prvom susretu 12. kola engleske Premier lige veliku su pobjedu ostvarili nogometaši Wolverhamptona koji su s 2:1 svladali Tottenham.

Tottenham je poveo već u trećoj minuti golom Brennana Johnsona te je vodio sve do 91. minute. Novom pobjedom Tottenham je opet mogao preuzeti prvo mjesto na ljestvici, ali ne da nije uspio u tome, već je ostao bez ičega na ovom gostovanju.

U 91. minuti je džoker s klupe, Španjolac Pablo Sarabia, odlično primio ubačaj i još ljepše okončao akciju golom za 1:1, a potom je u 97. Sarabia asistirao, a gol za 2:1 Wolverhamptona postigao Lemina.