Novi poraz

Chelseao upisao novi poraz u Premier ligi, vratio se Mateo Kovačić

Mateo Kovačić nastupio je u porazu Chelseaja kod Southamptona u 5. kolu Premier lige.

Londonski Chelsea, prvi suparnik Dinama u Ligi prvaka, poražen je na gostovanju kod Southamptona sa 1:2 u utakmici 5. kola engleske Premier lige, iako su gosti prvi došli do prednosti.

Pogodak za vodstvo momčadi Thomasa Tuchela postigao je Raheem Sterling u 23. minuti.

No, Southampton je već do kraja prvog poluvremena uspio preokrenuti rezultat. Prvo je 18-godišnji Romeo Lavia pogodio za 1:1, a u prvoj minuti sučevog dodatka Adam Armstrong je iz srca kaznenog prostora postigao pogodak za konačnih 2:1.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je igrao za Chelsea od 46. minute, kad je zamijenio Rubena Loftus-Cheeka.

Ines Rau Kylian Mbappe ljubi francusku manekenku? Do 16. godine bila je muškarac divider

Chelsea će na Maksimiru gostovati za tjedan dana, 6. rujna, kad će biti gost Dinama u prvoj utakmici nove sezone Lige prvaka.

Fulham je sa 2:1 bio bolji od Brightona. Mitrović je u 48. minuti donio vodstvo domaćoj momčadi, a do udvostručenja prednosti Fulham je došao autogolom Dunka. Mac Allister je u 59. minuti realizirao kazneni udarac i samo ublažio prvi poraz Brightona u novoj sezoni.

U londonskom obračunu su Crystal Palace i Brentford odigrali 1:1, a isti je rezultat bio i u dvoboju Leedsa i Evertona.