Slomili ih u završnici

Manchester United se novim slavljem protiv Leedsa na mala vrata uključio u borbu za titulu

Manchester United slavio je 0:2 na gostovanju protiv Leedsa u 23. kolu Premier lige.

Slavlje Manchester Uniteda (Foto: Afp)

U susretu 23. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je na gostovanju pobijedio Leeds United 2:0, a oba gola Crveni vragovi su zabili u posljednjih 10 minuta susreta.

Leeds United se dobro držao, domaćin je imao i nekoliko odličnih prilika, no bodove su ipak osvojili gosti.

United je poveo u 80. minuti golom Marcusa Rashforda, da bi slavlje Crvenih vragova potvrdio mladi Argentinac Alejandro Garnacho u 85. minuti.

Ilustracija Tragedija u Belgiji: Vratar obranio penal pa preminuo, imao je samo 25 godina divider

Ovom pobjedom probilili su se na drugo mjesto na ljestvici preskočivši barem privremeno gradskog suparnika City kojeg večeras očekuje ogled protiv Aston Ville.

U vodstvu je Arsenal sa 51 bodom, United ima 46, a City 45. Leeds United je ostao na 17. mjestu, prvom iznad zone ispadanja sa 19 bodova.