U stilu Juninha

VIDEO Manchester City minimalno slavio bez Haalanda: De Bruyneov maestaralan slobodnjak odlučio susret

Manchester City slavio je s 0:1 na gostovanju u Leicesteru u sklopu 14. kola Premier lige.

Slavlje Manchester Citya (Foto: Afp)

U prvom dvoboju 14. kola engleske Premier lige, što je u subotu odigran na stadionu King Power, gostujući Manchester City pobijedio je Leicester City sa 1:0 (0:0).

Zlatko Dalić VIDEO Izbornik i glumac: Pogledajte Zlatka Dalića u spotu za pjesmu Macao banda divider

Pogodak za devetu pobjedu Manchester Cityja u ovoj sezoni postigao je Belgijac Kevin De Bruyne iz maestralno izvedenog slobodnog udarca s oko 25 metara u 49. minuti.

Fantastičan slobodni udarac možete pogledati OVDJE.

Bila je ovo prva prvenstvena utakmica u kojoj u momčadi Manchetser Citya nije bilo Norvežanina Erlinga Haalanda. Guardiola ga je odlučio odmoriti i ostaviti na poštedi nakon ozljede koju je zaradio u prvom poluvremenu dvoboja u Ligi prvaka protiv Borussije u Dortmundu.

Luka Modrić Bez Luke se ne može: Ancelotti jedva dočekao povratak Modrića nakon bolnog poraza u Ligi prvaka divider

Iako su bili bez najboljeg strijelca Premier lige, gosti su dominirali u posjedu iz kojeg su stvorili nekoliko dobrih prilika, ali su do pogotka došli iz prekida.

Nije ni Leicester bio bez šansi, ali je obrana Manchester Cityja izdržala.

Indira Levak VIDEO Indira upala Varaždincima u autobus i napravila "raspašoj": Pogledajte kako je sve počelo divider

Barem na jedan dan branitelji naslova su se vratili na vrh prvenstvene ljestvice sa 29 bodova, jednim više od Arsenala koji će u nedjelju ugostiti Nottingham Forest. Leicester je ostao na 11 bodova i jedno mjesto iznad zone ispadanja.