uzbudljivo prvenstvo

Liverpool stigao do važne pobjede i barem privremeno dogurao do prvog mjesta

Liverpool čeka rezultat s utakmice Manchester Cityja.

U prvoj utakmici 31. kola engleske Premier lige Liverpool je na svom Anfieldu pobijedio Watford sa 2:0 i tako privremeno izbio na čelo ljestvice.

Portugalac Diogo Jota je u 22. minuti postigao vodeći pogodak za Liverpool, a pobjedu momčadi Juergena Kloppa potvrdio je Fabinho u 89. minuti, realizacijom kaznenog udarca.

gol expired U Francuskoj zbog snijega u travnju odgođena utakmica divider

Liverpool je 22. pobjedom u sezoni došao do 72 boda, dva više od drugoplasiranog Manchester Cityja koji ima i utakmicu manje.

gol expired ''Životinje'': Supruga svjetskog prvaka Usika pokazala fotografiju njihove kuće nakon povlačenja Rusa divider

U subotu je na rasporedu još šest utakmica, a igrat će Brighton - Norwich, Burnley - Manchester City, Chelsea - Brentford, Leeds - Southampton, Wolverhampton - Aston Villa (sve u 16 sati) i Manchester United - Leicester (18.30).