Bournemouth slavio

VIDEO Hladan tuš za Liverpool nakon razbijanja Uniteda: Nevjerojatan promašaj Salaha s 11 metara

Bournemouth je slavio na domaćem terenu protiv Liverpoola 1:0 u sklopu 25. kola Premier lige.

Mo Salah (Foto: Afp)

U prvoj utakmici 27. kola engleskog nogometnog prvenstva Bournemouth je iznenađujuće na svom terenu svladao Liverpool s 1:0 (1:0).

Luka Modrić VIDEO Internet ludi nakon pogotka Reala: ''Modrićev utjecaj je nevjerojatan'' divider

Jedini gol na utakmici postigao je Billing u 28. minuti nakon odličnog prolaska po desnom krilu i dodavanja Ouattare.

Liverpool je najbolju priliku za poravnanje propustio u 69. minuti kada Salah nije zabio iz kaznenog udarca.

Egipatski reprezentativac prvi put u premierligaškoj karijeri promašio je okvir gola iz kaznenoga udarca, a sve navijače Liverpoola ostavio je u šoku nakon katastrofalnog izvedenog 11-erca.

Salahov promašaj pogledajte OVDJE.

Šibenik zabio Dinamu Senzacija na Šubićevcu: Šibenik nokautirao Dinamo i došao do ogromnih bodova u borbi za ostanak! divider

Ovom pobjedom Bournemuth je skočio na 16. mjesto sa 24 boda, dva više od 18. Leeds Unireda i 19. Evertona koji se nalaze u zoni ispadanja. Liverpool je ostao peti sa 42 boda, tri manje od četvrtog Tottenham Hotspura koji drži posljednju poziciju koja vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Na čelu je Arsenal sa 63 boda, pet manje ima drugi Manchester City.