Poklepović: Šibenik je igrao preotvoreno, pomalo drsko!

Hajduk je rezultatom 2-1 pobijedio Šibenik u prvoj utakmici polufinala Kupa na Poljudu, a oba trenera su složna u jednom – utakmica je bila odlična!

Iako je prvo poluvrijeme bilo poprilično mlako, u nastavku smo imali priliku vidjeti bolji nogomet. Hajduku je na drugoj strani stajao vrlo neugodan i nimalo bezopasan protivnik. Šibenčani su pokazali veliku želju, za što su i nagrađeni pogotkom u gostima.

'Igralo se dosta otvoreno, a sreća da sam zabio pogodak na kraju. Šteta što smo propustili neke šanse, ali mislim da imamo vrlo dobre izglede na Šubićevcu, prenosi Ibričićevu izjavu Sportnet.hr.

'Imali smo dostojnog protivnika i mislim da će finale Kupa biti zanimljivo do samog kraja. Šibenik je igrao možda i preotvoreno, pomalo drsko, što je i rezultiralo zanimljivim susretom. Na kraju možemo biti zadovolji što smo zabili taj drugi pogodak', objasnio je Stanko Poklepović.

>> FOTO: Hajduk golom Ibričića do minimalne prednosti!

Svoje viđenje utakmice ponudio je i šibenski strateg, koji ne može biti nezadovoljan onim što su pokazali njegovi igrači.

'Da nam je netko ponudio ovaj rezultat na početku susreta, odmah bi to prihvatili. Međutim, kako je dvoboj odmicao a Hajdukova dominacija opadala, mi smo dobili na sigurnosti, posebno nakon obranjenog penala. Kasnije smo bili ravnopravan protivnik i mislim da mukotrpnim radom možemo iznenaditi Bijele u uzvratu', zaključio je Branko Karačić.