Kakav majstor

VIDEO Pogodak o kojem će brujiti internet: S vlastite polovice terena iznenadio vratara, ali i režisera

U Azijskoj Ligi prvaka postignut je pogodak koji se rijetko viđa na nogometnim terenima.

Dok se europski klubovi tek pripremaju za narednu sezonu, azijski klubovi igraju punom parom. Tako su ovog tjedna odigrani susreti 3. kola Azijske Lige prvaka, a u jednom od njih svjedočili smo nevjerojatnom pogotku o kojem će se pričati danima.

Naime, u susretu 3. kola skupine J Lige prvaka između japanske Cerezo Osake i tajlandsko Porta, igrač gostujuće momčadi iskušao je svoju sreću i zabio pogodak sa vlastite polovice terena.

Domaći vratar izašao je dosta visoko sa svojih vrata, a trenutak neopreznosti iskoristio je Parampak koji je snažnim udarcem sa svoje polovice iznenadio japanskog vratara, ali i režisera televzijskog prijenosa.

Pogodak možete vidjeti ovdje.

Igrač tajlandske momčadi postigao je pogodak u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, kada su očito već svi bili glavom u svlačionici.

Do kraja utakmice, japanska momčad je uspjela postići pogodaka u 72. minuti susreta preko Sakmota koji je postavio konačnih 1:1.