Dalić će biti sretan

Pogledajte kako je Brozović "uništio" Dinamovog krvnika: Varkom izbacio dva igrača pa neobranjivo zakucao loptu u mrežu

Marcelo Brozović zabio je vodeći pogodak za Inter u susretu Lige prvaka protiv Šerifa.

Večeras od 21 sat nogometaši Šerifa ugostili su milanski Inter u susretu 4. kola Lige prvaka na svom stadionu u Tiraspolu, a nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 0:0.

Međutim u 54. minuti susreta Inter je poveo sjajnim pogotkom hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića.

Nakon što su Moldavci izgubili loptu na sredini terena, igrači Intera pokrenuli su brzu kontru preko Artura Vidala koji pronalazi hrvatskog veznjaka, a ovaj sjajnom varkom izbacuje dva igrača pa snažnim udarcem zakucava loptu u donji lijevi kut Šerifovih vrata.

Vrhunski pogodak Marcela Brozovića možete vidjeti OVDJE.

gol expired VIDEO Real ispisao povijest Lige prvaka: Zabili 1000. pogodak, Modrić sudjelovao u akciji za pobjednički gol divider

Bio je to neobranjiv udarac za domaćeg vrata koji je još jednom kapitulirao. U 67. minuti susreta Milan Škriniar iskoristio je jedan odbijanac u domaćem šesnaestercu i pospremio tu u mrežu za povećanje vodstva.

Do kraja susreta Inter je zabio još jedan pogodak preko Sancheza, dok je konačnih 3:1 postavio Traore u drugoj minuti sudačke nadoknade.