ovo ćete gledati više puta

Pogledajte nevjerojatan pogodak Marka Livaje protiv Osijeka iz mrtvog kuta!

Marko Livaja zabio je čudesan gol u 2. kolu Prve HNL protiv Osijeka, ali gosti su nakon toga zabili dva pogotka.

Derbi 2. kola Prve HNL između Hajduka i Osijeka donio nam je golove u drugih 45 minuta. Poljud je proključao u 63. minuti kada je Marko Livaja zabio uistinu čudesan pogodak za 1:0.

Presjekao je jednu loptu, sjurio se po desnoj strani i onda zakucao mrežu u suprotan kut iz gotovo nemoguće pozicije uz samu aut-liniju. To je pogodak koji jednostavno morate pogledate nekoliko puta.

No slavlje Splićana nije dugo trajalo. Mario Jurčević poravnao je rezultat nakon što je Mierez pucao glavom, a Lovre Kalinić odbio ravno prema Jurčeviću, koji u 66. minuti postavlja na 1:1.

gol expired VIDEO Uzbudljiv derbi u Splitu: Osijek preokrenuo i slavio protiv Hajduka na Poljudu divider

Osijek je u 87. minuti stigao i do drugog pogotka. Na 2:1 je postavio Marin Pilj nakon jedne greške kapetana Hajduka Lovre Kalinića.

Bio je to ujedno i pobjedonosni pogodak za momčad Nenada Bjelice, koja je sjajno reagirala nakon što je Poljud eruptirao nakon gola Livaje.

gol expired VIDEO: Rijeka se ispromašivala pa slomila Istru na krilima Josipa Drmića divider

Gol Jurčevića za 1:1