Brutalni nasrtaj

Pogledajte krvnički start na hrvatskom napadaču: Mandžo herojski izdržao!

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić pretrpio je brutalan start nakon kojeg mu je ostala gadna posjekotina na nozi.

Inter i Juventus odigrali su na Meazzi sjajnu i dramatičnu utakmicu. Inter je vodio do samog finiša utakmice 2:1, a onda je Juventus sa dva gola u završnici preokrenuo i zadržao prvo mjesto na ljestvici.

Juve je poveo u 13. minuti lijepim golom Douglasa Coste, a kada je pet minuta kasnije domaćin ostao s igračem manje, činilo se kako će torinska 'Stara dama' lako osvojiti možda i ključne bodove u borbi za 'scudetto'. Isključen je Matias Vecino zbog grubog prekršaja nad našim Mandžukićem.

Urugvajski veznjak je brutalno nagazio hrvatskog napadača i zasluženo je 'pocrvenio'. Glavni sudac utakmice Daniele Orsato isključio je Urugvajca nakon nakon pregledavanja VAR-a. Mandžukić je zaradio gadnu posjekotinu na nozi, ali nastavio je igrati, zamijenjen je tek u 67. minuti kada je ušao Federico Bernardeschi.