Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Brutalni nasrtaj

Pogledajte krvnički start na hrvatskom napadaču: Mandžo herojski izdržao!

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić pretrpio je brutalan start nakon kojeg mu je ostala gadna posjekotina na nozi.

Galerija Mario Mandžukić (Foto: Twitter) Mario Mandžukić (Foto: Twitter) Mario Mandžukić (Foto: Twitter) +1 Brutalan start na Mandžukiću (Foto: Twitter)

Inter i Juventus odigrali su na Meazzi sjajnu i dramatičnu utakmicu. Inter je vodio do samog finiša utakmice 2:1, a onda je Juventus sa dva gola u završnici preokrenuo i zadržao prvo mjesto na ljestvici.

Juve je poveo u 13. minuti lijepim golom Douglasa Coste, a kada je pet minuta kasnije domaćin ostao s igračem manje, činilo se kako će torinska 'Stara dama' lako osvojiti možda i ključne bodove u borbi za 'scudetto'. Isključen je Matias Vecino zbog grubog prekršaja nad našim Mandžukićem.

Urugvajski veznjak je brutalno nagazio hrvatskog napadača i zasluženo je 'pocrvenio'. Glavni sudac utakmice Daniele Orsato isključio je Urugvajca nakon nakon pregledavanja VAR-a. Mandžukić je zaradio gadnu posjekotinu na nozi, ali nastavio je igrati, zamijenjen je tek u 67. minuti kada je ušao Federico Bernardeschi.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍