Kakav majstor

VIDEO Pogledajte kakvu je golčinu zabio nogometaš koji je "izdao" Slavena Bilića

Olympique Marseille je ugostio PAOK u prvom susretu četvrtfinala Konferencijske lige.

Dimitri Payet (Foto: Afp)

Nogometaši Olympique Marseilla ugostili su PAOK u prvom susretu četvrtfinala Konferencijske lige i slavili s 2:1.

Prvi pogodak zabio je Gerson u 13. minuti susreta na sjajnu asistenciju Dimitrija Payeta, a onda je bivši nogometaš West Hama kojeg je preporodio Slaven Bilić pokazao još malo čarolije.

Inače, Payet je bio ponajbolji igrač londonskog sastava dok je Bilić sjedio na klipi, a uslijed slabijih rezultata zatražio je odlazak iz kluba što je posve razočaralo bivšeg hrvatskog izbornika. Htio ga je zadržati pod svaku cijenu u klubu, ali na kraju je popustio pod pritiskom i prodao ga u Marseille..

Payetovu asistenciju za prvi pogodak Marseilla možete vidjeti OVDJE.

Pred sam kraj poluvremena Marseille je zaradio korner s desne strane, a na dodavanje Undera, Payet je snažnim udarcem izvan kaznenog prostora lansirao neobranjivi projektil pod gredu i cijeli stadion digao na noge.

Bio je to vrhunski pogodak koji možete vidjeti OVDJE.

Inače, hrvatski nogometni reprezentativac Duje Ćaleta-Car je odigrao cijelu utakmicu za Marseille, dok je povremeni reprezentativac Antonio Mirko Čolak ušao u igru u 75. minuti dvoboja za PAOK.