rimljani slavili

Pobjede Rome i Lazija, Jurićeva Verona srušila Fiorentinu

Rimski klubovi zadržali su pozicije u talijanskom prvenstvu.

Ciro Immobile (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši Lazija i Rome ubilježili su pobjede u 13. kolu talijanske Serie A pa su sada na trećem i četvrtom mjestu ljestvice.

Roma je kod kuće s 3:0 nadigrala Bresciju, dok je Lazio slavio kod Sassuola s 2:1 golom Caiceda u 91. minuti.

Verona, koju vodi Ivan Jurić, porazila je kod kuće Fiorentinu s 1:0, a Milan Badelj je odigrao svih 90 minuta za goste.

Patrice Evra (GOL.hr) Legenda koja je Mandži dala nadimak za GOL.hr: ''Znate priču kad je Ronaldo izgubio pa su mu se svi smijali?

Nogometaši Bologne u posljednjim su sekundama dvoboja protiv Parme postigli izjednačujući pogodak za 2:2 (1:1) i tako osvojili jedan bod u prvoj utakmici nedjeljnog programa 13. kola talijanske Serie A.

Pogodak vrijedan boda postigao je švicarski reprezentativac Blerim Džemaili u petoj minuti sučevog dodatka. Parma je prethodno dvaput vodila; prvo je za 1:0 pogodio Kulusevski (17), na 1:1 je izjednačio Palacio (40), a drugo vodstvo gostima donio je Iacoponi (71).