Zaustavljen niz Bavarca

VIDEO Kramarićev Hoffenheim razmontirao Mainz, kiks Bayerna

Kramarićev Hoffenheim, koji je u prošlom kolu doživio prvi poraz u Bundesligi, u subotu je na domaćem terenu protiv Mainza slavio s 4-0.

Strijelci za Hoffenheim bili su Mark Uth (5) Marco Terrazzino (81) i Adám Szalai (86, 90+1).

Andrej Kramarić, koji je igrao do 69. minute, dva puta se okušao iz daljine, ali su njegovi udarci blokirani.

Vodeći Bayern je u 19. kolu ugostio Schalke, odigravši 1-1. Domaćini su poveli golom Roberta Lewandowskog u 9. minuti, a poravnao je stoper Naldo u 13. minuti iz slobodnog udarca.

Dan ranije HSV je kod kuće pobijedio Bayer Leverkusen 1-0 osvojivši važne bodove u borbi za opstanak. Pogodak odluke zabio je Kyriakos Papadopoulos u 75. minuti, a hrvatski branič Tin Jedvaj nije nastupio za goste.