Petrić: Van Nistelrooy je 'ubojica' na terenu

Nizozemski nogometni znalac Ruud van Nistelrooy u subotnjem je dvoboju 22. kola Bundeslige pokazao djelić svog bogatog repertoara i podsjetio na svoje najbolje dane...

Bivši napadač PSV-a, Manchester Uniteda i Real Madrida, koji je HSV pojačao u siječanjskom prijelaznom roku, u svojem je tek drugom nastupu za hamburški klub zabio dva gola ušavši u igru kao zamjena umjesto Mladena Petrića u 65. minuti.

Ruud je jako, jako dobar napadač

- Jens Lehmann
Zabio je Van Nistelrooy u 75. i 77. minuti i tako donio HSV-u pobjedu na gostovanju kod Stuttgarta 3-1.

Riječi hvale za Nizozemca su nakon utakmice imali svi, pa i hrvatski reprezentativac Petrić.

'Proteklih par tjedana koliko je s nama bili su sjajni. Ruud je na travnjaku i van njega super tip. Pravi je 'ubojica' na terenu', rekao je Petrić.

>> Ruud van Nistelrooy potopio Stuttgart!

Nizozemcu je aplaudirao i vratar Stuttgarta Jens Lehmann, koji ga jako dobro poznaje iz Premier lige i perioda dok je branio za Arsenal, a Ruud zabijao golove za Manchester United:

'Ruud je jako, jako dobar napadač. Morate ga pokušati udaljiti iz kaznenog prostora. Njegovi su golovi bili sjajni.'