Osam ukupno za Boavistu

Petar Musa zabio treću utakmicu u nizu: Najbolji je klupski strijelac

Musa je tako postigao pogodak treću prvenstvenu utakmicu u nizu (ranije je davao golove Santa Clari i Vizeli), a ukupno je na osam prvenstvenih pogodaka ove sezone.

Petar Musa, 23-godišnji hrvatski nogometaš, opet je bio strijelac za Boavistu koja je u gostima, u ogledu 22. kola portugalske Primeira lige, odigrala 1-1 kod Portimonensea.

Ricardo Matos je postigao prvi pogodak u 18. minuti čime je domaćin poveo, a krajem prvog dijela, u 41. minuti, Musa je zabio za izjednačenje.

Musa je tako postigao pogodak treću prvenstvenu utakmicu u nizu (ranije je davao golove Santa Clari i Vizeli), a ukupno je na osam prvenstvenih pogodaka ove sezone. Najbolji je klupski strijelac i na diobi osmog mjesta ljestvice strijelaca. Inače, Musa je u Boavisti na posudbi iz praške Slavije.

Njegova je Boavista na 12. mjestu ljestvice. Vodi Porto sa 60 bodova. Drugi Sporting ima 54, a treća Benfica 50 bodova.