Ide im sjajno

Novi hrvatski reprezentativac upisao asistenciju, njegova Benfica slavila petardom

Musa, koji je u igru ušao u 75. minuti, dodao je u 89. minuti Antoniju Silvi koji je potavio konačni rezultat.

Petar Musa (Foto: Afp)

Hrvatski reprezentativni napadač Petar Musa bio je asistent za posljednji pogodak Benfice u 5:1 (3:0) domaćoj pobjedi protiv Vitorije iz Guimaraesa u susretu 25. kola portugalskog nogometnog prvenstva.

Benfica je povela sa 4:0 golovima Goncala Ramosa (13) i Joaoa Marija (28-11m, 35) te autogolom Daniela Silve (69-ag), prije no što je Andre Silva (79) smanjio na 4-1.

Vodeća Benfica sada ima 68 bodova, 11 više uz utakmicu više od drugog Porta, a 13 više uz također utakmicu više od treće Brage. Porto i Braga igrat će međusobno u nedjelju. Vitoria Guimaraes je peta sa 40 bodova.