Najbolji igrač utakmice

Perišićev šou u Bologni: Pogodak i asistencija za prvu pobjedu Intera u sezoni

Nogometaši Intera ostvarili su prvu pobjedu sezone nakon što su u susretu trećeg kola talijanskog prvenstva na gostovanju pobijedili Bolognu s 3-0.

Slavlje Intera (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Najbolji igrač utakmice bio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je upisao pogodak i asistenciju.

Gosti su poveli u 66. minuti golom Radje Nainggolana koji je odlično pucao unutar kaznenog prostora nakon asistencije Mattea Politana. Inter je utakmicu prelomio u 82. minuti golom Andrea Candreve nakon sjajnog Perišićevog proigravanja. Akciju je započeo Marcelo Brozović uposlivši Matiasa Vecina koji je gurnuo loptu Perišiću na krilo, a ovaj sjajnom loptom uposlio Candrevu za vodstvo 2-0.

Odličan nastup Perišić je okrunio u 84. minuti drugim golom ove sezone. Nakon što je primio loptu u kaznenom prostoru, Perišić je ''slomio'' braniča Federica Mattiella te potom pogodio gornji desni kut.

Hrvatski reprezentativac je zabio i prošlo kolo u remiju protiv Torina (2-2).

Perišić i Brozović su odigrali cijeli susret, dok Šime Vrsaljko nije nastupio.

Inter je nakon prve pobjede sezone skočio na sedmo mjesto sa četiri boda, dok je Bologna ostala na jednom bodu.