Bravooo!

Perišić i Brozović prvaci Italije! Konačno prekinuta velika vladavina Juventusa

Svoj prvi naslov u Serie A slave i Ivan Perišić te Marcelo Brozović.

Četiri kola prije kraja prvenstva milanski Inter je osigurao 19. naslov talijanskog nogometnog prvaka, ali tek prvi u posljednjih 11 godina.

Četiri kola prije kraja prvenstva Inter ima nedostižnih 13 bodova više od Atalante koja je u nedjelju remizirala na gostovanju kod Sassuola 1:1. Atalanta je imala jedanaesterac u 76. minuti kojim je mogla produžiti nadu u borbi za 'scudetto', međutim Luis Muriel nije uspio zabiti.

gol expired VIDEO Nezapamćen kaos: Navijači Manchester Uniteda provalili na stadion, traže odlazak vlasnika divider

Atalanta je povela u 32. minuti golom Robina Gosensa, a izjednačio je Domenico Berardi iz kaznenog udarca u 52. minuti. Dodajmo kako su obje ekipe završile utakmicu s igračem manje. Gosti su već od 22. minute igrali bez isključenog Pierluigija Gollinija, a kod Sassuola "pocrvenio" je Marlon u 74. minuti.

gol expired Najbolji hrvatski mladi rukometaš ostvario veliki transfer: Igrat će s dvojicom Hrvata divider

Mario Pašalić i Boško Šutalo nisu igrali za goste.

Inter u čijim redovim igraju hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Marcelo Brozović je posljednji naslov prvaka osvojio 2010. godine, godinu potom je slavio Milan, a posljednjih devet godina je prvak bio Juventus.