Nisu zapucali u okvir

Partizan primio devet golova i ispao iz Lige prvaka: Srbi bruje o bizarnoj izjavi napadača nakon debakla

Partizan nakon debakla u Ligi prvaka, seli u Europsku ligu.

Partizan (Foto: Profimedia)

U uzvratnom susretu 2. pretkola nogometaši Partizana upisali su novi poraz od kijevskog Dinama (0:3), tako da su s konačnih 2:9 ispali iz Lige prvaka.

Ukrajinci su poveli pogotkom Yarmolenka u 17. minuti, prednost su udvostručili preko Vanata s bijele točke u 68. minuti, a u sudačkoj nadoknadi susreta Karavaev je postavio konačan rezultat.

Da stvar bude gora za beogradsku momčad, u više od 90 minuta igre ostali su bez udarca u okvir vrata i tako još jednom razbjesnili srpsku javnost, a ovo su samo neki od naslova tamošnjih medija:

"Partizane, srami se! Nije sporna eliminacija, ali primiti devet golova...", stoji u naslovu Kurira.

"Blijedi Partizan poražen u revanšu, Dinamo stao na 3:0, jauci igrača gostiju odjekivali Humskom", piše Nova.rs.

"Nova katastrofa Partizana: Dinamo i u Beogradu s pola snage isprašio crno-bijele", piše Telegraf.

Kurir pak piše o bizarnoj izjavi Nenada Marinkovića, bivšeg napadača Partizana, koji je nakon utakmice izjavio da su "časno izgubili":

"Časno smo poraženi. Možda je rezultat bio malo previsok", zaključio je Marinković.

Dinamov grb Bomba u Maksimiru: Dinamo zaključio veliko pojačanje!? divider

Gennaro Gattuso Gattuso bez napadača na Torshavn, ostao je u Splitu: "Nije s nama jer je prekršio disciplinu" divider

Martin Erlić (desno) Vatreni ispao iz lige, ali čeka ga transfer karijere: Seli se u hit-momčad, igrat će Ligu prvaka divider