breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade"
tudor slavio

Ozlijedio se Marcelo Brozović u remiju Intera, Napoli kiksao s igračem više

Inter i Napoli nisu uspjeli slaviti, a Marcelo Brozović je morao napustiti travnjak zbog ozljede.

Marcelo Brozović u borbi za loptu (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U susretu 31. kola Serie A u Napulju su nogometaši Napolija i Genoe odigrali 1:1.

Napoli je poveo golom Mertensa (34) u trenucima kada je Genoa ostala bez isključenoga Sturara, pa se očekivala laka pobjeda Napolitanaca. No, Gosti su uspjeli izjednačiti golom Lazovića (45+3) i doći do vrijednog boda u borbi za ostanak.

U najzanimljivijem dvoboju kola na San Siru su Inter i Atalanta odigrali 0:0, a ozlijedio se hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

Brozović je izašao iz igre u 23. minuti,a prema prvim informacijama radi se o istegnuću mišića.

Ivan Perišić je igrao cijelu utakmicu za domaćine, a Mario Pašalić je izašao u 73. minuti kod Atalante. Remijem bez golova Inter je ostao treći, a Atalanta peta.

Udinese Igora Tudora nastavio je s uspješnim nizom, u Udinama je pobijeđen Empoli s 3:2. Cagliari je pobijedio SPAL s 2:1, a Filip Bradarić je ušao u igru 73. minuti za Otočane, dok Darijo Srna nije bio u sastavu.

Lazio i Sassuolo su odigrali 2:2, a Milan Badelj je igrao za Rimljane do 80. minute.