Dva gola Hajradinovića

Osijek srušio Lokomotivu i privremeno preuzeo vrh HNL-a

Nogometaši Osijeka skočili su na prvo mjesto prvenstvene ljestvice nakon što su u subotu u 6. kolu Prve HNL u Gradskom vrtu svladali Lokomotivu s 2-1(1-0).

Dvostruki strijelac za Osijek bio je Haris Hajradinović, u 7. minuti iz penala, te u 74. kada je majstorski zabio s 22 metra. Jedini pogodak za Lokomotivu postigao je Dejan Radonjić u 70. minuti iz kaznenog udarca.

Nogometaši Hajduka još uvijek su bez pobjede u domaćem prvenstvu, nakon što su u subotu kod Slaven Belupa odigrali 1-1 (1-1).

Utakmica je odigrana na stadionu Gradski vrt pred 1.000 gledatelja, a sudio je Igor Pajač iz Svetog Ivana Zeline.

STRIJELCI: 1-0 Haris Hajradinović (7-pen), 1-1 Dejan Radonjić (70-pen), 2-1 Haris Hajradinović (74).