Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Navijačima neće nedostajati

Stigao kao veliko pojačanje, ali za njega više nema mjesta u Osijeku: "Ne treba mu ni zahvaljivati"

Osijek se riješio iskusnog ukrajinskog igrača Denysa Garmasha.

Denys Garmash (Foto: Borna Jaksic/Pixsell)

Denys Garmash više nije igrač Osijeka.

Iskusni 33-godišnji veznjak, koji je gotovo cijelu karijeru proveo u kijevskom Dinamu za kojeg je odigrao 359 utakmica upisavši 54 pogotka i 45 asistencija, na Opus Arenu je sletio jesenas, i to kao jedno od najvećih imena u povijesti osječkog kluba.

No nakon samo četiri mjeseca i četiri upisana nastupa u svim natjecanjima, došlo je do raskida suradnje:

"Denys Garmash više nije igrač NK Osijek. Denys, sretno u nastavku karijere", poručili su iz slavonskog prvoligaša na službenom Instagram profilu, a njegov odlazak sigurno neće teško pasti navijačima:

"Njemu ne treba ni zahvaljivati", napisao je jedan navijač, a drugi dodao:

"Hvala na ničemu".

 

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍