prava romantika

Trećeligaš izborio četvrtfinale Kupa: Pogledajte ludu atmosferu, navijalo se i s traktora

Oriolik slavi povijesno, prvo četvrtfinale. Igrat će protiv Istre 1961.

Nogometaši Oriolika iz Oriovca izborili su plasman u četvrtfinale hrvatskog Kupa nakon što su u dvoboju osmine finala nakon produžetaka pobijedili Rudar iz Labina s 1:0.

U sudaru trećeligaša presudio je pogodak Valentina Kuzmića iz jedanaesterca u 104. minuti nakon što u prvih 90 minuta nije bilo golova.

Navijači su povijesni uspjeh proslavili bakljadom, a navijalo se i s traktora. Kako je to izgledalo pogledajte u fotogaleriji.

Obje momčadi završile su utakmicu s igačem manje. Kod domaćina je u 28. minuti isključen Marko Živatović nakon što je kao zadnji igrač obrane oborio Ivana Macana, dok je s druge strane pocrvenio David Golić u 43. minuti sakupivši dva žuta kartona u razmaku od svega 120 sekundi.

gol expired Pogledajte bizarnu proslavu Kovačeve dramatične pobjede: Monacovi komentatori doveli neobičnog gosta divider

Rudar je najbliže golu bio u 40. minuti kada je pogodio vratnicu.

Oriolik će u četvrtfinalu, ponovo na svom stadionu igrati protiv Istre 1961.