svaka čast

Opet nemoguće čišćenje (ili nemoguć promašaj) u Bundesligi: Kako ovo nije bio gol?

Njemački nogomet ponudio je još jednu situaciju za pamćenje.

Bayer Leverkusen u 27. kolu B Bundeslige vodio je protiv Borussije Mönchegladbach 1:0 i bolje igrao, činilo se da bi Apotekari lako mogli i povisiti vodstvo.

Sjajnu priliku imali su pred sam kraj poluvremena u 45. minuti. Odlični Kai Havertz, strijelac prvog gola, našao se sam pred vratima, ali pogodio je gredu.

Nema problema, činilo se, jer njegov suigrač Kerem Demirbay bio je na odbijenoj lopti, sam ispred gola. Činilo se da ništa ne može spasiti Borussiju, ali ukazao se Nico Elvedi. Švicarski stoper reagirao je u maniri rukometnog vratara i nogom u zadnji čas odbio loptu u korner.

Kako je to izgledalo pogledajte OVDJE.

Već je to drugi put u kratkom roku da je Bundesliga ponudila nemoguće čišćenje ispred gola. Martin Hinteragger iz Eintracht Frankfurta šest dana ranije istaknuo se sličnom intervencijom protiv Hoffenheima.

gol expired Dobre vijesti iz Španjolske: Primera dobila zeleno svjetlo, poznat datum povratka! divider