Ivice, sretno!

Olić debitirao preokretom i pobjedom na klupi CSKA, Vlašić jedan jedanaesterac realizirao, a drugi promašio!

Donedavni pomoćnik Zlatka Dalića ovog Uskrsa je započeo svoj samostalni trenerski put.

U prvoj utakmici na početku samostalne trenerske karijere Ivica Olić upisao je pobjedu. CSKA Moskva je u 24. kolu ruskog prvenstva kao gost svladao fenjeraša Tambov s 2:1 u utakmici u kojoj su dosuđena čak četiri jedanaesterca, a u strijelce se upisao i Nikola Vlašić.

Olić je nedavno odlučio napustiti stručni stožer Zlatka Dalića u hrvatskoj reprezentaciji gdje je bio pomoćnik izbornika i prihvatiti poziv svog bivšeg kluba, s kojim je osvojio tri naslova prvaka Rusije, dvaput dvostruku krunu i Kup Uefa 2005. godine.

Debitantski nastup za Olića nije baš najbolje počeo jer domaćini su u 16. minuti dobili jedanaesterac kojeg je u pogodak za vodstvo pretvorio Artem Arkhipov.

Prednost domaćina potrajala je 10 minuta, prije nego li je naš Nikola Vlašić poravnao s bijele točke.

Početkom nastavka, u 52. minuti, dosuđen je i treći penal na utakmici, a drugi za goste. Siguran realizator bio je Salomon Rondon.

Nije tu bio kraj jedanaestercima, sudac Vitali Meškov najstrožu kaznu dosudio je i u u 64. minuti kada je izvođač ponovno bio Vlašić, ali ovaj put mu je domaći vratar Vitali Sičev obranio.