Očajni Rossoneri

Novi "šamar" za Milan: Lazio im na San Siru nanio već šesti poraz

Milan je odigrao još jednu skromnu utakmicu upisavši već šesti poraz ove sezone pri čemu treći na svom travnjaku.

Ciro Immobile (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U derbiju 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je na San Siru pobijedio Milan sa 2:1, a za domaći sastav je sat vremena igrao hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Lazio je poveo u 25. minuti golom Cire Immobilea, izjednačio je Bastos u 28. minuti gurnuvši loptu u vlastitu mrežu, a pobjedu gostima donio je Joaquin Correa pogotkom u 83. minuti.

Ante Rebić je za Milan odigrao 60 minuta uklopivši se u sivilo domaćeg sastava.

Fiorentina i Parma su odigrali 1:1. Parma je u Firenzi povela golom Gervinha u 40. minuti, a izjednačio je Gaetano Castrovilli u 67. minuti. Za Viole je cijeli susret odigrao Milan Badelj.