BARCI NE IDE

Novi kiks Barcelone s igračem više: Pique i Neto poput amatera poklonili gol Alavesu

Nakon poraza od Reala došao je na red i remi.

U sklopu osmog kola Primere Deportivo Aleves je odigrao 1:1 protiv Barcelone koja je upisala novi kiks u prvenstvu.

Domaćini su poveli u 31. minuti kada je Pique nespretno dodao do Neta, a golman Barce nije uspio primiriti loptu koju mu je ukrao Luis Rioja i zabio za početni šok Katalaonaca.

gol expired Srušio Mourinha i Tottenham pa poručio: "San mi je voditi Hajduk" divider

U 62. minuti Jota je dobio drugi žuti karton i sudac ga je poslao u svlačionicu, a Griezmann minutu nakon, prekrasnim lobom, zabija za 1:1, što je na kraju i konačan rezultat dvoboja.

Barcelona nakon svojih šest odigranih utakmica ima tek osam bodova i drži 12. mjesto, a Alaves je također na osam, ali s dvije utakmice više.