Tri kola bez pobjede

Novi "kiks" Barce: Katalonci u velikoj krizi, Messi ušao i asistirao za remi

Barcelona je odigrala 1:1 s Athleticom na Camp Nouu u 7. kolu španjolskog prvenstva...

Lionel Messi (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši Barcelone kiksali su u susretu 7. kola Primere odigravši na Nou Campu samo 1-1 protiv Athletic Bilbaoa.

Prvak Barcelona već treću prvenstvenu utakmicu ne znaju za pobjedu, a protiv Baska su se spasili poraza šest minuta prije kraja. Oscar de Marcos je u 41. minuti doveo Athletic u zasluženo vodstvo nakon što je njihov napadač Inaki Williams promašio dvije sjajne prilike.

Munir El Haddadi je u 84. minuti izjednačio nakon dodavanja Lea Messija, koji je ušao u igru u 55. minuti. Baski su tako osvojili bod na Nou Campu po prvi puta nakon 2004. godine kada ih je vodio sadašnji trener Katalonaca Ernesto Valverde.

Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Barcu, koja vodi s 14 bodova, jednim više od Real Madrida koji večeras igra gradski derbi protiv Atletica. Athletic je na sedam bodova.