senzacija

Novak Đoković ispao u osmini finala od igrača koji četiri godine nije slavio na zemlji

Prekinut Đokovićev niz od deset pobjeda na početku ove godine.

Prvi tenisač svijeta Novak Đoović eliminiran je u četvrtak u osmini finala teniskog ATP turnira iz Masters serije u Monte Carlu, bolji od njega bio je Britanac Daniel Evans sa 6:4, 7:5 poslije dva sata i devet minuta igre.

Prvi set je Evans, 33. tenisač na svijeta, dobio iako je ispustio prednost od dva breaka. U drugom setu je britanski tenisač uspio nadoknaditi zaostatak od 0:3 za prvu pobjedu nad Đokovićem koji je slavio u Monte Carlu 2013. i 2015.

gol expired Usred dana ubijen nogometni agent: Pojavila se snimka likvidacije divider

Britanac, koji je prije Monte Carla odigrao samo četiri meča na zemljanoj podlozi, prekinuo je tako sjajan Đokovićev niz od deset pobjeda na početku ove godine.

gol expired Izbornik Horvat objavio prvi popis nakon debakla: Puno novih imena u rukometnoj reprezentaciji divider

U četvrtfinalu ga čeka Belgijanac David Goffin (ATP-15.) koji je eliminirao Nijemca Alexandera Zvereva (ATP-6.).