Nova pobjeda Redsa

Liverpool ostao stopostotan nakon velike pogreške vratara, Mane i Salah promašili nemoguće

Nogometaši Liverpoola u subotu su u gostima kod novaka u Premierligi Sheffield Uniteda slavili s 1-0 pogotkom Georginia Wijnalduma u 70. minuti, te su zadržali stopostotan učinak i nakon 7. kola.

Georginio Wijnaldum (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši Sheffielda pružili su vrlo dobru partiju, ali propustili su iskoristiti nekoliko odličnih prigoda i na kraju upisali poraz od Redsa.

Liverpool je do pobjede došao uz dosta sreće i zahvaljujući pogrešci domaćeg golmana Deana Hendersona. Wijnaldum je pucao s ruba 16-erca, a lopta je prošla kroz ruke i noge vrataru Hendersonu.

SHEFFIELD - LIVERPOOL 0:1

Prije toga igrači Jürgena Klopa imali su dvije fantastične prilike u prvom poluvremenu, ali obje je zapucao Sadio Mane. Kasnije je kod vodstva od 1:0 i Mohamed Salah promašio čisti zicer kad je izašao sam na vratara.

Hrvatski stoper Dejan Lovren ostao je na klupi za pričuve Liverpoola.