Šok na startu

Debitant osramotio Arsenal, a njegovi navijači skandirali: "Na vrhu Premier lige smo!"

Brentford i Arsenal otvorili su novu sezonu Premier lige, a čini se kako navijače Topnika čeka još jedna teška godina.

Nogometaši Brentforda pobijedili su Arsenal 2:0 na startu Premier lige. Topnici su se nadali kako će barem prvi dan nove sezone prenoćiti na prvom mjestu tablice, ali domaćin im je pokvario planove.

Nogometaši Brentforda nisu mogli bolje zamisliti svoj debi u engleskoj Premier ligi.

Povijesni prvi pogodak za "pčele" u Premiershipu postigao je Španjolac Sergi Canos u 22. minuti. Za 2-0 je u 73. minuti pogodio danski reprezentativac Christian Norgaard.

Navijači Brentforda odlično su se zabavljali i poslije drugog gola počeli skandirati:

"Na vrhu Premier lige smo!"

U subotu će biti odigrano sedam od preostalih devet utakmica prvog kola, a sastaju se: Manchester United - Leeds (13.30 sati), Burnley - Brighton, Chelsea - Crystal Palace, Everton - Southampton, Leicester - Wolverhampton, Watford - Aston Villa (sve u 16.00) i Norwich - Liverpool (18.30).

U nedjelju će kolo zaključiti Newcastle - West Ham (15 sati) i Tottenham - Manchester City (17.30).