Pogledajte snimku

Evo kako se krade vrijeme na utakmici, jedan igrač uspio je zadržati loptu čak dvije minute

Nogometaš Maccabi Haife uspio je samostalno zadržati loptu i tako odvesti momčad do velike pobjede.

Sinoć je odigran susret 16. kola izraelske Premierlige, u kojem je Maccabi Haifa slavila s 3:2 protiv Maccabi Tel Aviva.

Iako su na poluvremenu gubili s 2:0, utakmicu su uspjeli u potpunosti preokrenuti s tri pogotka u posljednjih 12 minuta utakmice, a onda je uslijedila sudačka nadoknada od čak sedam minuta.

Kako bi ukrali vrijeme i mirno priveli utakmicu kraju, nogometaš Maccabi Haife Mohamed Abu-Fani uspio je samostalno zadržati loptu više od dvije minute, što možete vidjeti OVDJE.

Naživicirao je nogometaše gostujuće momčadi, nikako mu nisu uspjeli uzeti loptu, uspio je više puta izboriti korner pa aut i tako osigurati svojoj momčadi veliku pobjedu.

Gosti iz Tel Aviva itekako imaju za čime žaliti, već nakon 15 minuta igre imali su vodstvo od 2:0, a onda su sve prosuli u posljednjim minutama susreta.

Preokret domaćeg Maccabija počeo je pogotkom u 77. minuti, izjednačili su na 2:2 u 81., a osam minuta kasnije već je bilo 3:2.