breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Igrao i Jakić

VIDEO Smolčić zabio svoj prvi za Eintracht i potvrdio prolazak u Kupu, Gvardiol izbacio Vuškovića

Smolčić je u 18. minuti postigao drugi pogodak za Eintracht skočivši najviše pred domaćim golom nakon ubačaja iz kuta Marija Goetzea.

Hrvoje Smolčić (Foto: Afp)

Hrvatski nogometaš Hrvoje Smolčić bio je strijelac za Eintracht iz Frankfurta koji se plasirao u osminu finala Njemačkog kupa 2-0 (2-0) gostujućom pobjedom protiv Stuttgarter Kickersa u utorak.

Smolčić je u 18. minuti postigao drugi pogodak za svoju momčad skočivši najviše pred domaćim golom nakon ubačaja iz kuta Marija Goetzea.

Pogledajte Smolčićev gol OVDJE.

Prvi gol za Eintracht postigao je Kolo Muani u 11. minuti.

Smolčić je, kao i Kristijan Jakić, odigrao čitav susret za Eintracht.

Gvardiol izbacio Vuškovića

RB Leipzig se u osminu finala plasirao uvjerljivom 4-0 (2-0) pobjedom protiv Hamburger SV-a, a Joško Gvardiol je odigrao drugo poluvrijeme. Mario Vušković je za HSV odigrao čitavu utakmicu.

Dominik Martinović odigrao je čitav susret za Mannheim koji je na svom terenu izgubio od Nuernberga sa 0-1 (0-0).