breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Kakva drama

Senzacija u Njemačkom kupu: Bayern u ludoj utakmici ispao na penale od drugoligaša!

Nesalomljivi domaćini šokirali su aktualnog prvaka Europe.

Aktualni osvajač Lige prvaka, minhenski Bayern, ispao je u Njemačkom kupu od drugoligaša Holstein Kiela u nevjerojatno dramatičnoj i uzbudljivoj utakmici!

Poslije 120 minuta igre rezultat je bio 2:2 da bi u izvođenju jedanaesteraca domaćini slavili sa 6:5 i priredili ogromnu senzaciju.

Zabili za produžetke u 95. minuti

Serge Gnabry je Bayernu donio vodstvo u 14. minuti, ali je Bartels izjednačio na 1-1 u 37. minuti. Leroy Sane je ponovno doveo Bavarce do prednosti u 48. minuti iz slobodnog udarca, da bi u petoj minuti sučevog dodatka kapetan Hauke Wahl ramenom postigao pogodak koji je odveo utakmicu u produžetak.

U sljedećih 30 minuta mreže se više nisu tresle pa je o posljednjem učesniku osmine finala njemačkog Kupa odluka pala udarcima s bijele točke. Početnih pet izvođača u obje momčadi bilo je precizni, a u šestoj seriji vratar Kiela Gelios obranio je udarac Marca Roce, da bi Fin Bartels donio Kielu jednu od najvećih pobjeda u klupskoj povijesti.

Holstein Kiel će u osmini finala ugostiti drugoligaškog suparnika Darmstadt.