nino bule

Bjeličin pomoćnik prijetio sucu: "Napit ću ti se krvi. Naći ću te kad-tad"

Nino Bule je prijetio sudcima utakmice Osijek - Rijeka.

U derbiju 23. kola Prve HNL Osijek je pred 3.400 gledatelja na stadionu Gradski vrt pobijedio Rijeku sa 1:0.

Bio je to treći međusobni susret Osijeka i Rijeke ove sezone i druga pobjeda Osijeka rezultatom 1:0, dok je jedan susret završio bez golova. Pogodak odluke zabio je Sava-Arangel Čestić pogodivši u 85. minuti vlastitu mrežu.

Prije poluvremena dogodio se jedan incident zbog kojeg je isključen pomoćni trener Osijeka Nino Bule. On je žestoko prosvjedovao prema sucima koji su prema njegovom mišljenju propustili svirati penal za Osijek.

gol expired Osvojio Super Bowl i Valentinovo: Mlada zvijezda kleknula i osigurala dva prstena iste večeri divider

Sudac Fran Jović mu je dao crveni karton jer je navodno uputio žestoke riječi četvrtom sucu Marku Cestariću, stoji u službenom zapisniku.

''Je**em vam mater u p***u. Tebi ću se krvi napiti. Naći ću te kad-tad'', urlao je Bule.

Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron (Foto: AFP) Povijesni nastup: Prije četiri godine ostali bez zlata jer su njoj izvirile grudi pred milijunima gledatelja, sada su na noge digli i suparnike divider

Glavni sudac Fran Jović u zapisnik je stavio da je Nino Bule dolazio iza južnog gola i davao upute igračima.

HNL golovi: Osijek - Rijeka 1:0 (Čestić)