Težak poraz Ćorluke

Novi pogodak Vlašića: CSKA je u velikoj krizi, Niksi ih drži na visokoj poziciji

Na ljestvici vodi Zenit sa 38 bodova, Spartak na drugom mjestu ima 35 bodova, dok je CSKA treći sa 34 boda.

U susretu 18. kola ruskog nogometnog prvenstva CSKA Moskva je kod kuće odigrao 2:2 protiv Urala, a drugi gol za moskovski sastav zabio je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

Vlašić je u 61. minuti zabio za vodstvo 2:1, a bio je to njegov već osmi ligaški gol ove sezone.

Za Moskovljane, koji su već osam susreta bez pobjede, je u 12. minuti zabio i Škurin, a u posljednjim trenucima susreta zaradio je i crveni karton. Za Ural su zabili Egorićev (31) i Kalinin (89), dok je Pogrebnjak u 48. minuti isključen.

Vlašić je igrao cijeli susret, dok je Kristijan Bistrović ušao u igru u 79. minuti. Danijel Miškić je igrao cijeli susret za Ural.

Rubin je na gostovanju pobijedio Tambov sa 1:0, a Filip Uremović je igrao cijeli susret za pobjednički sastav.

Moskovski Lokomotiv je doživio težak poraz na gostovanju kod Krasnodara izgubivši sa 0:5. Vedran Ćorluka je igrao svih 90 minuta za Lokomotiv.

Ahmat Grozni je kod kuće izgubio od Rostova sa 0:1, a Zoran Nižić je za domaći sastav igrao cijeli susret.