GODI MU DALIĆEV POZIV

VIDEO Povratnik u hrvatsku reprezentaciju postigao briljantan pogodak

Bologna i Nikola Moro jako dobro guraju ove sezone u talijanskoj Serie A.

Nikola Moro (Foto: Profimedia)

Osmo mjesto na trenutnoj ljestvici Serie A trenutno drži Bologna, čiji je član hrvatski reprezentativac Nikola Moro, koji je ovog tjedna ponovno dobio poziv izbornika Zlatka Dalića.

Napokon zaigrao 90 minuta

Moro još uvijek nije izborio standardno mjesto u prvom sastavu, no ipak je jučer dobio priliku zaigrati svih 90 minuta u susretu Kupa protiv Verone.

I tu priliku vrhunski je iskoristio, tako što je postigao prekrasan pogodak za vodstvo u susretu koji je njegova momčad na kraju pobijedila rezultatom 2:0.

Moro je pogodio u savršenom trenutku, u 41. minuti. Sjajno je jednu loptu dočekao na poluvolej i zakucao je pod gredu, ostavivši vratara gostiju bez ikakve šanse.

Nikolin pogodak možete vidjeti OVDJE.

25-godišnjeg nogometaša očito je poziv izbornika motivirao na dobre partije i ovaj će mu pogodak sigurno podići samopouzdanje, ali vjerojatno i donijeti više minuta u narednim susretima.