Bivši igrač Dinama

Nikola Moro otkrio za koga navija u borbi za naslov prvaka Prve HNL, dao je zanimljiv odgovor

Bivši igrač Dinama Nikola Moro otkrio je za koga će navijati da osvoji Prvu HNL ove sezone.

Bivši nogometaš zagrebačkog Dinama Nikola Moro nastupio je na ovogodišnjem izdanju humanitarnog malonogometnog turnira Četiri kafića i osvojio titulu najboljeg strijelca.

Nastupio je za momčad Kaurija koja je osvojila prvo mjesto, u finalu su svladali Vivas sa 3:1, a upravo je Moro zabio jedan pogodak. Nakon turnira osvrnuo se na dramatičnu borbu za prvaka Prve HNL i otkrio za koga će navijati, prenosi Dalmatinski portal.

"Navijam da najbolji bude prvi", diplomatski je odgovorio Moro koji je rođen u Solinu, ali je već s 11 godina preselio u redove zagrebačkog Dinama.

U ljeto 2020. godine potpisao za moskovski Dinamo, trenutno drugoplasiranu momčad ruskog nogometnog prvenstva. Ove je sezone u dresu ruske momčadi upisao 18 nastupa, jedan pogodak i jednu asistenciju.