Sjajan potez

VIDEO Hoće li ga Verona pustiti u Hajduk? Nikola Kalinić ušao s klupe i zabio za pobjedu

Nikola Kalinić zabio je u 85. minuti za pobjedu Verone u Serie A.

Nogometaši Verone pobijedili su Bolognu s 2:1 u susretu 23. kola talijanske Serie A, a pogodak za tri boda zabio je Nikola Kalinić.

Iako je krenuo s klupe, Kaliniću je trebalo samo 11 minuta da zabije svoj četvrti pogodak u talijanskom prvenstvu.

Trener Verone Igor Tudor poslao ga je na teren u 74. minuti umjesto Ilića, a već u 85. minuti Kalinić je glavom pospremio loptu u gostujuću mrežu za 2:1. Odlično je ispratio kontru svoje momčadi i našao se na pravom mjestu u pravo vrijeme.

Pogodak Nikole Kalinića možete vidjeti OVDJE.

Otkako je krenuo zimski prijelazni rok Kalinić se spominje kao glavna želja Hajduka koji bi vrlo rado vidio u svojoj momčadi. Budući da mu krajem ove sezone istječe ugovor s talijanskim sastavom, Kalinić bi mogao već ove zime preseliti na Poljud.

gol expired Mlada zvijezda Barcelone u suzama napustila teren, izgubljen je za ovu sezonu? divider

No nastavi li ovako igrati, u prošlom susretu upisao je asistenciju, a sada pogodak, možda će se čelnici Verone predomisliti i odgoditi njegov odlazak za ljeto...