Bravo!

Niko Kovač upisao pobjedu sa svojim Monacom, ali i dalje je daleko od vrha lige

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer nije nastupio za Rennes zbog ozljede.

U susretu osmog kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, je na gostovanju pobijedio Clermont sa 3:1 upisavši treću pobjedu sezone.

Domaćin je poveo već u sedmoj minuti golom Mohameda Baya, no Monaco je u nastavku susreta okrenuo rezultat s tri gola.

Izjednačio je Wissam Ben Yedder u 26. minuti, Kevin Volland je u 48. doveo momčad iz Kneževine u vodstvo, a pobjedu Kovačeve momčadi potvrdio je Sofiane Diop u sudačkoj nadoknadi.

U ranije odigranom susretu Bordeaux i Rennes su odigrali 1:1.

Poveo je Rennes u 56. minuti pogotkom Labordea, a domaća je momčad do izjednačenja i boda stigla u 88 minuti zahvaljujući golu Mexera.

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer nije nastupio za goste zbog ozljede.

Angers je na gostovanju kod Troyesa odigrao 1:1 zadržavši se na visokom četvrtom mjestu.

Domaćin je poveo u 22. minuti preko Baldea, a izjednačio je Mangani u 65. minuti iz jedanaesterca.

Večeras je još na rasporedu utakmica Marseille - Lens.

Na ljestvici vodi PSG sa 24 boda, 10 manje ima Marseille, ali i utakmicu manje, a zatim slijede Nica, Angers i Lorient sa po 13 bodova.

Lyon je sedmi sa 12 bodova, dok Monaco na osmoj poziciji ima bod manje.