Neredi prije utakmice

Ni suzavac nije zaustavio Marseille: Tudor slavio u gostima i približio se PSG-u

Marseille je osvojio nova tri boda u francuskoj Ligue 1.

Marseille (Foto: Afp)

Nogometaši Marseillea su slavili na gostovanju kod Clermonta (0:2) u sklopu 23. kola francuske Ligue 1.

Junak dvoboja bio je dvostruki strijelac Alexis Sanchez. Prvi je pogodak zabio u 24. minuti dvoboja s bijele točke, a konačnih 2:0 postavio je u 82. minuti.

Ovom pobjedom momčad hrvatskog trenera Igora Tudora primaknula se vodećem PSG-u na samo pet bodova zaostatka. U ranijem susretu Parižani su upisali poraz na gostovanju kod Monaca (3:1).

Igor Tudor Neredi u Francuskoj: Policija bacila suzavac, navijači ne mogu disati, Tudor zadržao igrače u svlačionici divider

Dodajmo kako je utakmica sastava iz Marseillea trebala započeti u 21 sat, ali zbog nereda u blizini stadiona i bačenog suzavca počela je tek 45 minuta kasnije.

Kako bi smirili navijačke nerede, francuska je policija bacila suzavac. Zbog toga su igrači povučeni u svlačionicu, a navijači na tribinama su imali velikih poteškoća s disanjem.