Slovenac za drugi

Neuništivi Goran Pandev u 38. godini srušio Napoli, Badelj mu asistirao za prvi pogodak

Momčad Gennara Gattusa ostala je s 37 bodova na petom mjestu, dok je Genoa s 24 boda skočila na 11. poziciju.

U posljednjem subotnjem dvoboju 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Genoa je na svom travnjaku svladala Napoli s 2:1 (2:0), a dodavač kod vodećeg pogotka domaćina bio je hrvatski reprezentativac Milan Badelj.

Dvostruki strijelac za Genou bio je 37-godišnji makedonski napadač Goran Pandev. U 11. minuti je iskoristio dodavanje Milana Badelja i prvi put svladao Ospinu, a isto je ponovio u 26. minuti kad ga je odlično poslužio Slovenac Miha Zajc.

Napoli je do kraja dvoboja uspio samo smanjiti zaostatak, a u 79. minuti strijelac je bio Matteo Politano. Momčad Gennara Gattusa ostala je s 37 bodova na petom mjestu, dok je Genoa s 24 boda skočila na 11. poziciju.