pogledajte nerede

VIDEO Navijači Eintrachta gađali Marseilleove s parkirališta, Francuzi vratili dimnim bombama i bengalkama

Uoči utakmice Marseillea i Eintrachta u Ligi prvaka došlo je do navijačkih izgreda.

Igor Tudor (Foto: Afp)

Navijači Marseillea i Eintrachta iz Frankfurta bacali su dimne bombe i bengalke na stadionu Vélodrome nekoliko minuta prije početka utakmice Lige prvaka između ove dvije momčadi, koja je završila pobjedom gostiju 0:1.

Prve bengalke lansirane su s parkirališta na kojem je smješteno više od 3000 njemačkih navijača u smjeru North Benda, gdje se okupljaju najvatreniji navijači OM-a.

Bayern - Barcelona VIDEO Nokaut u četiri minute: Barca promašivala u prvom poluvremenu, Bayern je kaznio u drugom divider

Francuzi vratili gostima

Francuzi su odgovorili također lansiranjem nekoliko dimnih bombi i bengalki ka njemačkim navijačima, koji su u pratnji policije sigurno stigli na Vélodrome. Utakmica između dvije momčadi je klasificirana kao visokorizična.

Unutar stadiona njemački navijači su nacistički pozdravljali na tribini za posjetitelje, navela je policija.

Od ponedjeljka navečer navijači iz Frankfurta i Marseillea pokušali su se sukobiti u središtu grada,uhićeno je osam osoba, uključujući jednog Nijemca, većina njih zbog nošenja oružja.