svi su ga gledali

Neobičan potez navijača Hajduka: Prekrio grb HNS-a s likom Marka Livaje

Nakon utakmice nastao je pravi kaos na terenu.

Marko Livaja u Pločama (Foto: Zvonimir Barisin/Pixsell)

Nogometaši Hajduka, koji su osvojili Hrvatski kup posljednje dvije sezone, u osmini finala ovog natjecanja svladali su u gostima Jadran Luka Ploče 2:0 (0:0).

Hajduk se mučio kako probiti domaćeg trećeligaša, briljirao je vratar Jadrana LP Kalac, a na kraju je utakmicu prelomio David Martić koji je u 73. minuti dao autogol. Na samom kraju, u 92. minuti, Emir Sahiti je dao gol za 2:0.

Marko Livaja Hajduk teškom mukom savladao Jadran: Za poraz u kupu ne znaju već dvije i pol godine divider

Nakon utakmice nastao je pravi kaos na terenu. Sa svih strana uletjeli su navijači Hajduka koji su tražili dresove igrače Hajduka, a glavna zvijezda bio je Marko Livaja.

Napadača Hajduka mnogi su tražili za selfie, a oko njega je bio i jedan navijač u dresu hrvatske nogometne reprezentacije, no dres je bio u malo drugačijem dizajnu.

Naime, navijač Bijelih je na grb HNS-a stavio grb Hajduka s likom Marka Livaje koji se nedavno oprostio od reprezentacije.

Marko Livaja u Pločama Marko Livaja u Pločama (Foto: Zvonimir Barisin/Pixsell)