"zaslužena pobjeda"

Bjelica nahvalio Dinamovo proljetno otkriće i progovorio o Tudoru: "Imamo isti mentalitet"

Dinamov strateg zadovljan je nakon pobjede u derbiju.

Nenad Bjelica rezimirao je veliki derbi na Poljudu u kojoj je njegov Dinamo pobijedio Hajduk s 2:0.

"Obje ekipe su igrale čvrsto i agresivno, nismo si dali prostora, detalji su odlučili. Isključenje je puno pomoglo, dotad je bilo vrlo izjednačeno, ali na kraju smo zasluženo pobijedili", rekao je za Arena Sport.

Dinamo često zabija početkom drugog poluvremena. Damian Kadzior zabio je u 47. minuti.

gol expired Dinamo slavio na Poljudu, Hajduk se ispromašivao pa ostao s igračem manje divider

''Htjeli smo drugo poluvrijeme biti strpljivi. Gol je došao odmah, to nam je dalo prostora. Mogli smo neke kontre bolje razigrati, ali sve u svemu zaslužena pobjeda.''

Bjelica je potom povukao paralelu s trenerom Hajduka Igorom Tudorom.

Tko će, uz Dinamo, kao drugoplasirani iz HNL-a u kvalifikacije Lige prvaka?

Ukupno glasova:

''Mislim da imamo drugačije sustave, ali isti mentalitet. Volimo čvrstu, agresivnu igru i volimo se nadigravati. Luka Kaliterna je davno rekao da ljudi pobjeđuju, a ne sustavi.''

gol expired Derbi na tribinama: Torcida poslala poruku Boysima i "najjačoj nogometnoj struci" divider

Sadegh Moharrami odigrao je sjajno i u nekoliko navrata otklonio opasne kontre Hajduka.

''Ovo mu je već četvrta dobra utakmica ovog proljeća, vidjelo se koliko je bitan za nas. Jako smo zadovoljni s njim i Stojanovićem, to su naši desni bekovi koji iz dana u dan napreduju.''