JAKO EMOTIVNO

VIDEO Otac nogometne zvijezde nedavno je bio otet: Sin zabio Brazilu, a snimka očeva slavlja postala je hit

Nakon utakmice glavna je tema postao Luis Diaz koji je srušio Brazil.

James i Luis Diaz (Foto: Afp)

Brazil je pak doživio drugi uzastopni poraz nakon što je u Barranquilli izgubio 2:1 od Kolumbije. Iako su Brazilci poveli golom Gabriela Martinellija nakon samo tri minute igre, Luis Diaz je Kolumbiji osigurao pobjedu i tri boda pogocima u 74. i 78. minuti.

Nakon poraza, Argentina je i dalje prva s 12 bodova, a Brazil je pao na peto mjesto i ima sedam bodova. Urugvaj je ostao na drugom mjestu, ali samo dva boda bliži susjedima koje je pobijedio prvi put nakon 2013. godine. Kolumbija je nakon pet odigranih utakmica napredovala na treće mjesto i ima devet bodova.

Mathias Olivera i Lionel Messi VIDEO Kakav kaos! Messi kakvog nikad nismo vidjeli: Za ovo nije dobio ni žuti karton divider

No nakon utakmice glavna je tema postao Luis Diaz koji je srušio Brazil. Njegov otac nedavno je otet u Kolumbiji, a prije nekoliko dana uspješno je spašen.

Tako je otac Diaz gledao sina kako razbija Brazilce, a scene su postale hit na društvenim mrežama.