Nije joj sjeo

VIDEO Haaland zabio za Dortmund pa "posvetio gol" navijačici Woflsburga i dobio urnebesan odgovor od nje

Nije svima jednako sjeo gol Haalanda za pobjedu Borussije protiv Woflsburga.

Borussia iz Dortmunda barem nakratko je preuzela vrh Bundeslige zahvaljujući 3-1 (1-1) gostujućoj pobjedi protiv Wolfsburga, a u toj utakmici na teren se nakon 39 dana izbivanja zbog ozljede vratio i njezin najbolji igrač Haaland.

gol expired VIDEO Kramarić asistirao za Hoffenheim u ludoj utakmici, Haaland se vratio golom za Borussiju divider

Wolfsburg je poveo pogotkom Weghosrta u 2. minuti, do poluvremena je poravnao Can u 35. iz kaznenog udarca, dok je Borussiju u vodstvo doveo Malen u 55. minuti. Haaland je u igru ušao u 73. minuti, a samo osam minuta potom je pogodio za potvrdu pobjede "žuto-crnih".

gol expired VIDEO Bavarci se minimalnom pobjedom vratili na vrh Bundeslige, Stanišić susret odgledao s klupe divider

Svoj povratnički gol proslavio je poslavši poljubac prema tribinama, ali jedna domaća navijačica vratila je svojom mjerom.