ne odustaje

Navijači Reala nisu mogli vjerovati što Modrić radi u 71. minuti kod 0:2

Luka Modrić po tko zna koji put oduševio je navijače Real Madrida.

Luka Modrić (Foto: Afp)

U velikom madridskom derbiju Real je kao gost pobijedio Atletico sa 2:1 upisavši i šestu pobjedu na startu sezone.

Aktualnog europskog i španjolskog prvaka do te je pobjede kao kapetan predvodio hrvatski nogometaš Luka Modrić, koji je igrao do 82. minute, kada ga je zamijenio Eduardo Camavinga.

Modrić je prije nekoliko dana napunio 37 godina, a nastavio je dominirati veznim redom slavnog Reala. Modrića sada čeka okupljanje reprezentacije u Zagrebu, a prije toga odlučio je ponovno oduševiti nogometni svijet.

Filip Pandža VIDEO Užas u Dalmaciji: Nogometaš glavom udario u zid uz teren divider

Hrvatski nogometaš za svoje je izvedbe na terenu dobio ocjenu 7,4 (SofaScore), samo su Federico Valverde i Rodrigo de Paul bili bolji od njega s ocjenom 7,7.

Modrić je kao kapetan imao 64 dodira, 91,4 % točnih dodavanja, 6/6 dugih lopti, tri osvojena duela, dva ključna dodavanja…

Marca o Modriću

Ugledni španjolski medij također je bio oduševljen Modrićevom igrom, ali i predstavom Kroosa.

''Igrači Atletica nisu htjeli gledati ples, ali nisu ni mogli zaustaviti ples Modrića i Kroosa, koji su za razliku od mladih Brazilaca plesali s loptom na sredini terena i nitko ih nije mogao zaustaviti'', piše Marca.

Navijači Real Madrida nakon utakmice su ponovno veličali Modrićevu predstavu, a jedan detalj posebno je sve oduševio.

Scena s utakmice prikazuje Modrića u 71. minuti kako s 37 godina pritišće zadnji red Atletico Madrida, i to kod rezultata 2:0 za Real.

Navijači jednostavno ne mogu vjerovati kako je Modrić tako dobro fizički pripremljen.